Logo

IMT 542

Број на оглас: 2406628 | Објавен на: 20.03.2017, 15:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


se prodava IMT 542 Ferguson vo odlicna sostojba poveke informacii na 077 971 427

Jane 077 971 427
Jane 077 971 427
Jane 077 971 427
Jane 077 971 427

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Mirce