Logo

Осветлување и сценски ефекти за Вашата свадба

Број на оглас: 2407114 | Објавен на: 08.05.2018, 10:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Вид на оглас: Се продава


- професионално осветлување
- машина за ниска магла
- машина за снег
- машина за балончиња
- машина пламени (црвен,жолт,зелен)
- фонтани (надворешни и внатрешни )
Секогаш креативни и единствени !

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач