Logo

Intel® Core™ i3-2350M Processor

Број на оглас: 2407197 | Објавен на: 20.03.2017, 18:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Компјутери / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Intel® Core™ i3-2350M Processo
праќам по карго

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 dame