Logo

Prodavam BMW 525 tds

Број на оглас: 2407204 | Објавен на: 06.06.2018, 12:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 525 tds ispraven so full oprema
-koza
-dvozonska klima
-rikverc senzori
-komandi na volan
-alarm
-cd charger 6cd-a
-navigacija
-reg. do Oktomvri 2018
za povekje informacii barajte me na 078 57 57 17

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 N.N.

Потврден огласувач