Logo

Ekran za laptop LNT156AT19-001

Број на оглас: 2407212 | Објавен на: 20.03.2017, 18:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.700 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Ekran za laptop LNT156AT19-001
Vo odlicna sostojba
prakam po kargo

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 dame