Logo

Tico

Број на оглас: 2407236 | Објавен на: 28.03.2017, 10:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 900 € 1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pali vozi dobra sostojba

 Кичево

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач