Logo

OPEL ZAFIRA 2.0DTI FULL OPREMA -02 moze zamena

Број на оглас: 2407290 | Објавен на: 24.04.2017, 13:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 3.299 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Opel Zafira 2.0dti 101ks so 7 sedista full oprema.Registrirana so zelen karton vo odlicna sostojba.
Moze i zamena.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 al

Потврден огласувач