Logo

Novi racki za vrata+kopcinja za GOLF,PASSAT 98-04

Број на оглас: 2407339 | Објавен на: 20.03.2017, 21:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: golf,passat

Tип на делови: Внатрешна опрема

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Novi racki za vrata za golf,passat 1998-2004 CENA 1000 DEN
Novi kontoleri za prozori za golf,passat 1998-2004 CENA 1000 DEN
Pustam po kargo

Огласи од: VWGroup

VWGroup

Кочани
Кочани

Станете Премиум член

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач