Logo

Opel Vectra 1.6 16v Maksimalno zacuvana so full oprema!

Број на оглас: 2407500 | Објавен на: 22.03.2017, 08:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1.400 € Цената е фиксна 1.450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е максимално зачувана и редовно сервисирана.

- целосна опрема (КЛИМА-исправна, електрика на стакла,огледала и фарови, серво, ABS, 2 x air bag и др.)
- одличен мотор (7-8 л / 100 км просечно)
- нема ништо ни да крцне ни да тропне
- 4 одлични гуми Мишелин со лиени бандажи 15"
- голем сервис направен пред 4500 км (сет ребраст каиш и затегачи, масло и комплет филтри)
- регистрација до јули 2017
- прва боја

Ве молам без никакви замени! Цената е ФИКСНА!

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Dejan