Logo

Se prodava Huawei P8.

Број на оглас: 2407682 | Објавен на: 20.03.2017, 18:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: Huawei P8.

Цена: 210 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e kupen vo T-Mobile I e pod garancia. So telefonot ide original Huawei futrola,kutia i bluetooth zvucnik.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач