Logo

Baram stan ili kukja pod kirija

Број на оглас: 2407745 | Објавен на: 26.03.2017, 23:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 60

Греење: Друго

Спрат: 1

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара за изнајмување


Baram stan ili sprat od kukja pod kirija. Da e nameaten za podolg period.

 Кичево

Прати Е-Маил

 Миле

Потврден огласувач