Logo

Наместен стан дуплекс (на две нивоа) во Центар

Број на оглас: 2407764 | Објавен на: 02.06.2017, 00:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 100 m²

Греење: Централно

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: Повеќе од 3 балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југозапад

Адреса: Климент Охридски 54

Цена: 320 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Изнајмувам комплетно наместен стан во центар близу Соборен Храм (Климент Охридски 54), на две нивоа. На првото има дневна со трпезарија и кујна, гостинско ВЦ и голема тераса со поглед на Водно. На второто има купатило, класична спална и уште една голема просторија со дупли кревет, гардеробер просторија и три мали тераси. Интернет и кабелска ТВ, две клими, два телевизори од кои едниот нов ЛЦД.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 ljubisa

Потврден огласувач