Logo

PEUGEOT PARTNER 2.0 HDI 2007g

Број на оглас: 2407794 | Објавен на: 12.08.2017, 16:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: Partner

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Прв сопственик.Редовен сервис и одржување. .Регистрирано со зелен картон до крајот на јануари 2018. Со 5 врати,од кои две лизгачки,сончев кров,заштитни железа од сите 4 страни и други додатни елементи. Контакт 070763673 Горан

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Даниела

Потврден огласувач