Logo

Mercedes s400 cdi

Број на оглас: 2408080 | Објавен на: 21.03.2017, 01:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: S 400

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedesot e vo odlicna vozna sostojba.full oprema registriran do 2018 god ima pominato tocno 155000km cena po dogovor

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Risto