Logo

masina za susenje nova..

Број на оглас: 2408428 | Објавен на: 20.03.2017, 21:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава


masina za susenje nova seuste so garancija Javuvajte se na broj 075-748-800 075-748-800 075-748-800 075-748-800 075-748-800 075-748-800 075-748-800 075-748-800 075-748-800

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач