Logo

Се продава кревет- двосед

Број на оглас: 2408457 | Објавен на: 28.02.2017, 16:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


број- 078329699

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Mihajlo