Logo

Monitoe

Број на оглас: 2408602 | Објавен на: 28.02.2017, 18:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Производ: Плазма

Големина: 48 cm (19 inch)

Цена: 30 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Monitor za komjuter 19 inch led LG.

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Amit

Потврден огласувач