Logo

Mercedes-Benz E 220

Број на оглас: 2408727 | Објавен на: 19.11.2017, 21:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 2.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mnogu dobar. Moze i zamena

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Vlatko