Logo

Traktor Ford

Број на оглас: 2408731 | Објавен на: 20.03.2017, 21:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Mnogu dobar.Moze zamena

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач