Logo

Omce Zastava

Број на оглас: 2408735 | Објавен на: 26.09.2017, 17:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Mnogu dobro.Moze zamena

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач