Logo

Се продава Живинарска Фарма !

Број на оглас: 2408813 | Објавен на: 24.07.2017, 13:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Се продава Живинарска Фарма во Демир Хисар со капацитет од 8000 кокошки несилки, исто така и објект за одгледување на јарки (5000). Површина од 1000м2 , со сите дозволи од А.Х.В. За повеќе информации контактирајте не на бројот 070-237-113.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Saso

Потврден огласувач