Logo

PEZO 307 1.6HDI 90KS. 2006G.140000km.

Број на оглас: 2408818 | Објавен на: 21.05.2017, 10:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2016

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pezo 307 1.6 hdi 90ks. 2006god.
120000KM. FUL OPREMA
KLIMATRONIK ,ABS.ESP,8 AERBACI,ALUMINSKI BANDAZI SO GLANC NOVI GUMI, MAGLENKI,2 KLUCA.
VOZILOTO NIKOGAS NE E UDIRANO NITU GREBNATO KAKO NOVO I E SO SITE PLATENI DAVACKI OD REGISTRACIJA
Nov uvoz ITALIJA

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Zlate

Потврден огласувач