Logo

aprilia 200 cc 2007

Број на оглас: 2409025 | Објавен на: 20.03.2017, 20:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Aprilia

Вид: Скутер

Година: 2007

Модел: 200 cc

Километри: 15000

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


vodno ladenj 4 taktna smen ulje filter antifris
15.col bandas
dobri gumi

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 jane

Потврден огласувач