Logo

niva cena odlicna

Број на оглас: 2409071 | Објавен на: 23.02.2019, 13:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 2700 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 2.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


samo ovaa nedela 2000evra fiksno.Info 070 270"666 уредни документи за да се префрли.

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  sasho