Logo

ORIGINAL 17KI BANDAZI SO NOVI GUMI ZA CITROEN 4x108

Број на оглас: 2409263 | Објавен на: 27.03.2017, 12:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 420 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM 4 ORIGINAL 17KI BANDAZI SO CHISTO NOVI GUMI 4x108 (VOZENI 50KM) IZVADENI OD CITROEN C4 SE FAKJAAT I NA PEZHO
INFO:
078 33 88 68
078 33 88 68

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 XXXX

Потврден огласувач