Logo

Aprilija SR 50

Број на оглас: 2409397 | Објавен на: 25.03.2017, 12:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Aprilia

Вид: Скутер

Година: 2006

Модел: SR 50

Километри: 25000

Цена: 1.100 € Цената е фиксна 1.150 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Aprilija sr 50 standard poli vozi

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 XXL

Потврден огласувач