Logo

vw TOURAN 1.9TDI

Број на оглас: 2409680 | Објавен на: 27.05.2017, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


Prodavan VW Touran 1.9 tdi 105ks 2005god full oprema ekstra sostojba napraven komplet servis na 5.11.2017 (rebrasti zategaci vodna pumpa maslo filtri ) novi gumi reg.do 11m 2017god
INFORMACII: 071-381-552 NIKOLA
INFORMACII: 071-381-552 NIKOLA
INFORMACII: 071-381-552 NIKOLA
INFORMACII: 071-381-552 NIKOLA

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач