Logo

MERCEDES E220cdi

Број на оглас: 2409682 | Објавен на: 27.05.2017, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2017

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 18.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mercedes E220cdi 2010 god. Ekstra sostojba ful oprema avtomatski kozen enterier menuvac reg. do 10.2017god Poveke informacii na lice mesto
INFORMACII: 075-375-010
INFORMACII: 075-375-010
INFORMACII: 075-375-010

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Ace