Logo

GOLF 4 1.9 TDI 116 KS. 2001G.FUL

Број на оглас: 2409684 | Објавен на: 21.04.2017, 09:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2017

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 2.950 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 1.9 tdi 116ks. 99 god.
Oprema:klimatronik,abs,srs,aerbaci,prozori na struja,retrovizori na struja,centralno so dalecinsko dva kluca,novi gumi,napraven kompleten servis,registriran do septemvri,ne grebnat.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Zlate

Потврден огласувач