Logo

kamionski gumi pogonski

Број на оглас: 2409768 | Објавен на: 31.05.2018, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 180 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


prodavam 2 pogonski kamionski gumi so dimenzii 315/70/22,5 za povece informacii zvonete na 079-282-982 Dejan 180 eur po guma

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач