Logo

turbo za iveco stralis 2006

Број на оглас: 2409793 | Објавен на: 21.09.2017, 19:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


prodavam ispravna turbina za iveco stralis 2006 god eur 3 430 turbinata e reparirana i vo odlicna sostojba e

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач