Logo

Audi a4

Број на оглас: 2409831 | Објавен на: 20.07.2017, 15:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 6.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam audi a4 140ks 2.0 uvezena od italia registrirana do 4.5.2018 novi gumi elektricni retrovizori kompletno servisirana pominato 220000km
078746657 078746657

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач