Logo

Mercedes c220 - Top sostojba

Број на оглас: 2409913 | Објавен на: 16.08.2017, 12:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 5.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes vo odlicna sostojba servisiran i registriran so zelen karton do 31.12.2017. Za povekje info samp na mobilen.
Bojan 078 414 054
Bojan 078 414 054
Bojan 078 414 054

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач