Logo

Se prodava vw passat 1.9 TDI 81kw 110

Број на оглас: 2409968 | Објавен на: 08.03.2017, 12:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava vw passat 1.9 TDI 81kw 110 ks,klimatronik ispraven,napraven celosen servis ,smeneto kaisi,zategaci ulje filtri, 4 novi gumi registrirana do 4 2017 kupena od prv gazda mozna e zamena za bmw..poveke informacii na 078 406 618 ili na viber

 Валандово

Прати Е-Маил

 Trajce