Logo

Fiat Punto 1.3 Multijet

Број на оглас: 2410003 | Објавен на: 26.04.2017, 15:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2017

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: 2.710 € 2.790 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Punto 1.3 Multijet...Registrirana do 08.2017 servisirana,novi gumi,novi amortizeri,nov akomulator.Mnogu socuvano i ekonomicno vozilo bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач