Logo

Mercedes e220 cdi 2009

Број на оглас: 2410112 | Објавен на: 28.03.2017, 01:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 21.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes e 220 cdi g:2009 so ful oprema plateni davacki .

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Stef