Logo

Mercedes c200

Број на оглас: 2410238 | Објавен на: 24.05.2017, 21:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 5.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava socuvan mercedes c200,2003 godina,116 ks.


Bmw,audi,vw,citroen,passat,chevrolet,seat,fiat,golf,mercedes cdi

Огласи од: Adri Auto

Adri Auto

Бутел, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 aaaa

Потврден огласувач