Logo

iPhone 4s 16GB NEVERLOCK BEL

Број на оглас: 2410322 | Објавен на: 28.03.2017, 23:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: 4s

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava iphone 4s orginal polnac kutija, odlicno socuvan za povekje info na tel. 071553888

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 XXX