Logo

Maticna mlec

Број на оглас: 2410498 | Објавен на: 02.09.2018, 13:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Profesionalno izvadena spakuvana i cuvana vo frizider, maticna mlec cena 1500 den za 10gr

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач