Logo

SAMSUNG GALAXY S3

Број на оглас: 2410548 | Објавен на: 23.03.2017, 12:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S3

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


telefonot e vo odlicna sostojba bez nikakvo ostetuvanje

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач