Logo

Samsung s7

Број на оглас: 2410729 | Објавен на: 18.04.2017, 15:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S7

Цена: 4.200 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava samsung s7 copi
Barajte na viber
+38978400847

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Saso

Потврден огласувач