Logo

Moze zamena za golf 5 audi itn...

Број на оглас: 2411162 | Објавен на: 29.04.2017, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 131 kw / 178 ks

Цена: 8 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava pasat
1.9 131
2001god
Centralno zaklucuvanje
Dobri gumi
Halogenki svetla za magla
Xsenon
Zatemneta 35 %
5 brazini
Reg do 05/2018
Elektrika na site prozorci
Klima ok
sistep protiv prolizguvanje ESP
BARAJTE ME NA VIBER OTI NE SUM MK

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач