Logo

Lg monitor 19.inch

Број на оглас: 2411208 | Објавен на: 02.03.2017, 16:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Производ: Плазма

Големина: 48 cm (19 inch)

Цена: 1 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Monitor lg led 19.inch

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Amit

Потврден огласувач