Logo

Se prodava balicka AMA 293

Број на оглас: 2411381 | Објавен на: 09.04.2017, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava baliracka AMA 293 vo sovrsena sostojba. Cena po dogovor.
Kontakt: 070/898-907 Ilce

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач