Logo

Dacia solenzo 1.9

Број на оглас: 2411426 | Објавен на: 22.03.2017, 21:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Dacija

Модел: Друг модел

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 750 € Цената не е фиксна 850 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava dacia 1.9 dizel 2004 god od prv gazda
Domacinski odrzavana
Centralka,klima nema vo odlicna sostojba nema nis gnilo kolata nema nis za vlozuvanje zvonite na moze zamena 071334086 071334086 zoki
071334086
071334086
071334086

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач