Logo

Renault Megane

Број на оглас: 2411457 | Објавен на: 27.03.2017, 09:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 3.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Reno Megane 1.9 120 ks dci 6 brzini registriran do 7 mesec 2017 klima,panoramski krov,abs i dr.Moze i zamena

 Гостивар    Општина: Маврово и Ростуша

Прати Е-Маил

 Dragan