Logo

Kapacka za zadno sediste suzuki gsxr k5

Број на оглас: 2411460 | Објавен на: 30.04.2017, 20:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Вид на оглас: Се продава


kapackata e crna za suzuki gsxr k5 600 2004,5 godina

 Кичево

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач