Logo

bandazi 16ki..

Број на оглас: 2411554 | Објавен на: 09.11.2018, 16:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.999 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


bandazi 5x120 izvadeni od 3 bmw 16ki....
Cena komplet 10 000den.fiksno
Gumi balansirani solidni 205x55x16

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Jovica

Потврден огласувач