Logo

Rakija/Ракија***100% prirodna***

Број на оглас: 2411630 | Објавен на: 27.04.2017, 08:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Вид на оглас: Се продава


Продавам домашна ракија:
***100% природна***
***Одличен квалитет***
ЦЕНА: за поголема количина(над 100Л)-100ден.
за помала количина-120ден.
Тел:***075-754-517***

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач