Logo

Opel

Број на оглас: 2411660 | Објавен на: 12.10.2017, 20:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava ili menuva rehistrirana do maj 2018 menat e set kais ulje filteri pali vozi

 Дебар    Општина: Центар Жупа

Прати Е-Маил

 Lato

Потврден огласувач